۱۳۹۵/۰۴/۱۴

پیام استاندار خراسان شمالی به مناسبت ۱۴ تیرماه سالروز تاسیس نهاد دهیاری ها

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی
روستا محمل پرورش بزرگان،عالمان و ادیبان بوده و روستاییان تبلور صداقت، پاکی، وفای به عهد، حافظ محیط زیست، میراث دار منابع کشاورزی و مرزبانانی غیور و سلحشور میباشند. روستاهای خراسان شمالی ذخایر فرهنگی، قومی، آداب وسنن قوی ایرانی-اسلامی هستند که در سایه وحدت و همدلی، همزیستی مسالمت آمیز و با رابطه ی برادرانه و مهربانانه گنجینه ی فرهنگها را شکل داده اند.
 دهیاری به عنوان نهاد مردمی نقش سازنده ای را در ارتقای فرهنگ عمومی و توسعه و آبادانی روستاها ایفا کرده و دهیاران به عنوان بازوان اجرایی دولت در سطح روستاها اهداف ستودنی را پیشه نموده اند تا در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید خدمات عمرانی و اجتماعی را برای روستاییان فراهم نمایند و گام موثری در جهت برقراری عدالت و رشد روستا بردارند که توسعه روستا، توسعه شهر را پایدار میکند.
ضمن تقدیر از زحمات  دهیاران گرامی، بدینوسیله 14 تیرماه سالروز تاسیس دهیاری ها را به تلاشگران عرصه آبادانی روستا، دهیاران استان خراسان شمالی، تبریک گفته و امید است در سایه منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت محترم، درسالی که شاخصه ی آن اقتصاد مقاوتی می باشد،  اقدامات عملی مناسب و  شایسته ای برای روستاییان این استان صورت پذیرد


                                                                                                          محمد رضا صالحی
                                                                                                         استاندار خراسان شمالی

 


منبع : دفتر امور روستایی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۳۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده